Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

certyfikat CE

ECOCE oferuje 6 modeli termoregulatorów. Dla oszczędnych, rozsądnych, wymagających i ceniących design. Nasze termoregulatory możesz kupić już za 99 zł. Mamy również w ofercie termoregulatory sterowane za pomocą aplikacji i kompatybilne z Google Assistant, Amazon Alexa, Smart Life, Tuya Smart. Zdecyduj, który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni.

Termoregulatory

Termoregulator TS10306 WIFI Termoregulator TS10306 WIFI
Producent: ECOCE
Cena:

249,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termoregulator TS10306 WIFI - 10 sztuk Termoregulator TS10306 WIFI - 10 sztuk
Producent: ECOCE
Cena:

2 190,00 zł

op.
zobacz więcej
Termoregulator TS1230 WIFI Termoregulator TS1230 WIFI
Producent: ECOCE
Cena:

329,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termoregulator TS1231 WIFI Termoregulator TS1231 WIFI
Producent: ECOCE
Cena:

329,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termoregulator TS2803 Termoregulator TS2803
Producent: ECOCE
Cena:

99,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termoregulator TS2803 10 sztuk Termoregulator TS2803 10 sztuk
Producent: ECOCE
Cena:

790,00 zł

op.
zobacz więcej
Termoregulator TS306 WIFI Termoregulator TS306 WIFI
Producent: ECOCE
Cena:

249,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termoregulator TS306 WIFI - 10 sztuk Termoregulator TS306 WIFI - 10 sztuk
Producent: ECOCE
Cena:

2 190,00 zł

op.
zobacz więcej
Termoregulator TS928 Termoregulator TS928
Producent: ECOCE
Cena:

129,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termoregulator TS928 10 sztuk Termoregulator TS928 10 sztuk
Producent: ECOCE
Cena:

1 090,00 zł

op.
zobacz więcej

Termoregulatory ECOCE

ECOCE oferuje 4 modele termoregulatorów. Dla oszczędnych, rozsądnych, wymagających i ceniących design. Nasze termoregulatory możesz kupić już za 99 zł. Mamy również w ofercie termoregulatory sterowane za pomocą aplikacji i kompatybilne z Google Assistant, Amazon Alexa, Smart Life (Pobierz Smart LifeGoogle Play StoreApple Store), Tuya Smart (Pobierz Tuya SmartGoogle Play StoreApple Store). Zdecyduj, który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni.

Nasze elektroniczne termoregulatory cechuje:

Wygoda

Kontrola nad ogrzewaniem jest również możliwa na odległość za pomocą aplikacji w telefonie. Można też zmieniać ustawienia termostatów poleceniami głosowymi dzięki łatwej synchronizacji aplikacji z systemami Amazon Alexa i Asystent Google. Dzięki nim można precyzyjnie ustawić temperaturę pomieszczenia, nie tylko nie wstając z fotela, ale nawet nie znajdując się w pokoju. Obsługa jest intuicyjna nawet dla osób starszych, Przycisk “+” podwyższa temperaturę, a “-” ją obniża. 

Design

Termostaty cechuje nowoczesny design - gładka powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu, a urządzenie jest mniejsze od telefonu komórkowego. Jest to jedyny widoczny element całej instalacji cieplnej ECOCE, co pozostawia pełną swobodę aranżacji. Przejrzysty wyświetlacz z niebieskim podświetleniem pokazuje ustawienia w wyraźny sposób tak, aby nawet osoby z wadą wzroku nie miały problemu z jego obsługą. Podświetlenie można również włączać i wyłączać. Są również dostępne w dwóch kolorach, dając możliwość dopasowania do wnętrza w jeszcze większym stopniu.  

Precyzja

Termoregulatory ECOCE to sprzęt zapewniający precyzyjne ustawienie temperatury nawet dla najbardziej wymagających. Jest to możliwe dzięki dwóm, niezależnym sensorom NTC, monitorującym temperaturę zarówno podłoża jak i powietrza, dla większej kontroli. Można zintegrować ze sobą kilka termostatów za pomocą jednej aplikacji, a sterowanie głosem można włączyć lub wyłączyć. Termostaty są również wyposażone w zegar dając możliwość programowania temperatur na dzień i noc, lub automatycznego wyłączenia grzania. System rozpocznie pracę jeśli temperatura pomieszczenia spadnie poniżej ustawionego pułapu. Wyłączy się również jeśli temperatura przekroczy zaprogramowane maksimum.

Ekologia

Termostaty ECOCE to ekologiczny sposób na zmniejszenie zuzycia energii. Dzięki temu nie tylko koszty ogrzewania są niższe. Ograniczamy również emisję CO2. Gdy pomieszczenie nie jest używane można wyłączyć ogrzewanie, bądź utrzymywać niższą temperaturę, a uruchomić je przed przybyciem za sprawą sterowania aplikacją. Za sprawą możliwości ogrzewania zarówno poszczególnych elementów pomieszczenia, jak i całej podłogi zużywamy mniej energii niż w przypadku konwencjonalnych rozwiązań radiacyjnych, a sam termostat ma pobór prądu niższy niż 1 W. 

W ofercie ECOCE znajduje się 6 modeli termostatów, z których można wybrać rozwiązanie najbardziej pasujące do projektu pomieszczenia. 

up do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl